English version
Dethleffs Truma
 
Kontakty Společnost Obchodní činnost Titulní stránka
Výrobní program
Fotogalerie

Kontejner pro likvidaci ropných havárií

ctjtylovy.jpg
Tento výrobek je koncipován jako speciální kontejner sloužící k přepravě technických prostředků a ostatního pomocného a ochranného materiálu pro likvidaci ropných havárií. Kontejner je koncipován jako plně nezávislí na vnějším přívodu proudu pro všechna svá čerpadla a osvětlovací jednotky.

Popis kontejneru:
 • Spodní rám je od firmy CTS Okřínek dle DIN 30722 pro mechanismus CTS 14059 s roznášecím rámem pro skříňovou nástavbu.
 • Skříňová nástavba jeklové konstrukce je opláštěná hliníkovým lakovaným plechem.
 • V přední části kontejneru jsou z obou stran hliníkové uzamykatelné rolety.
 • V zadní části kontejneru tvoří stěny z obou stran horní klapky na plynových vzpěrách a spodní nájezdové můstky pro vozíky a pro přístup k regálovému systému z vnějšku kontejneru. Zadní stěnu kontejneru tvoří klapka na plynových vzpěrách umožňující přístup k zadní části regálového systému, který je oddělen přepážkou od zbytku kontejneru.
 • Kontejner má vlastní elektroinstalace 230V, zásuvky 230V a připojení na vnější zdroj elektrické energie. Automatický nabíječ MOBITRONIC slouží k dobíjení obou staničních gelových akumulátorů FIAMM, které slouží jako zdroj elektrické energie pro nabíjení přenosných svítilen, pozičního osvětlení a jednomotorového navijáku s automatickým naváděcím systémem.
 • Na přední stěně kontejneru je umístěn pneumatický výsuvný osvětlovací stožár o maximální výšce 4,5m. Pro stožár je určena halogenová osvětlovací jednotka o výkonu 2x1000W.
 • Kontejner obsahuje dva pracovní stoly o velikosti 1000x750mm opatřené povrchem odolným proti ropným látkám a jejich držáky. Součástí dodávky jsou i hliníkové dvoustupňové skládací schody o výšce 460mm, které jsou umístěné na přední stěně kontejneru v hliníkové schránce.
 • Elektrocentrála a peristatická čerpadla jsou umístěna na vozících, které jsou pro snadnou manipulaci v terénu a pro vyložení a naložení opatřeny otáčecími kolečky s aretací a brzdou. Vozíky jsou umístěny v prostřední části kontejneru z obou stran, a proti pohybu jsou zajištěny brzdami.
 • Ostatní prostředky jsou umístěny v plastových přepravkách v regálovém systému, zabraňujícímu volnému pohybu přepravek při přepravě kontejneru.
 • Na vysouvatelném regálu v přední části kontejneru jsou umístěny v jednotlivých upínacích držácích lopaty, krumpáče a další pracovní nářadí.
 • V zadní části kontejneru oddělené pevnou stěnou jsou uloženy dýchací přístroje PSS90, masky, plícní automatika včetně nosičů kyslíkových lahví, ISOpant ochranné pomůcky a další vybavení. Zadní stěna tvoří po vyklopení zároveň přístřešek.
Vnější rozměry:
délka :
šířka :
výška:
hmotnost :
5 600 mm
2 500 mm
2 400 mm
5 200 kg
ctjropa05.jpg ctjropa02.jpg
ctjropa03.jpg ctjropa04.jpg
E mail: kov@kov.cz Verze pro tisk Nahoru © 2011 KOV Velim