English version
Dethleffs Truma
 
Kontakty Společnost Obchodní činnost Titulní stránka
Výrobní program
Fotogalerie

Kontejner určený pro práci na vodní hladině

ctjvoda.jpg
Jedná se o speciální hasičský kontejner sloužící k přepravě technických prostředků a ostatního pomocného a ochranného materiálu pro práci na vodě. Kontejner je koncipován jako plně nezávislí na vnějším přívodu proudu pro všechna svá čerpadla a osvětlovací jednotky. K přemísťování požárního kontejneru lodního určeného pro práci na vodní hladině hmotnostní třídy L se používá jednoramenný nosič kontejnerů CTS.
 
Popis kontejneru:
 • Spodní rám CTS Okřínek nebo jiný ( dle použitého natahovacího mechanismu ) s pogumovanými kolečky a svařovaná ocelová konstrukce z uzavřených profilů. Povrchová úprava žárovým zinkováním ( šopováním ) a lakováním do černé barvy (pohledové části RAL3000). Za natahovacím okem bude stěna vyztužena jako ochrana proti proražení hákem.
 • Opláštění provedeno ocelovým zinkovaným plechem z vnější strany lakovaným RAL3000. Opláštění je na konstrukci připevněno lepením a nýtováním. Horní rohy překryty Al profilem s okapnicí. Za natahovacím okem je připevněn silnější plech jako ochrana proti proražení natahovacím hákem.
 • Podlaha kontejneru z voděvzdorné foliované překližky 18 mm silné s protiskluzovou povrchovou úpravou.
 • Obě boční stěny jsou opatřeny třemi roletami s hliníkovými eloxovanými lamelami a ocelovými zinkovanými vodícími profily a navíjecími bubny. Průchod roletami 1350 mm x 1250 mm (dle délky kontejneru v závislosti na použitém natahovacím mechanismu), zadní stěna je opatřena žebříkem pro výstup na střechu a užší roletou ve shodném provedení jako boční rolety. Všechny rolety mají uzamykatelný uzávěr se sjednocenými zámky na jeden klíč. Přední stěna je plná.
 • Uvnitř kontejneru je regálový systém z hliníkových eloxovaných profilů Bosch Rexroth a speciálního spojovacího materiálu. Rozmístění polic a úchytných prvků, vyjížděních polic a zásuvek dle zadavatele.
 • Horní část kontejneru je opatřena ohrádkou z ocelových uzavřených profilů a střecha je řešena jako pochozí s kotevními prvky pro poutání lodě.
 • Součástí kontejneru jsou dále 2 ks gelových staničních baterií 12V/180 Ah a automatický dobíječ těchto baterií. Zásuvka 230V pro připojení na vnější zdroj, zemnící tyč, revizní zpráva, schéma zapojení apod. Vnitřní osvětlení kontejneru zářivkami 24V.
 • Kontejner je možno dodat plně vybavený dle příslušných specifikací a požadavků zadavatele.
 • Varovný systém je sestaven z obrysových světel v horních rozích kontejneru vpředu i vzadu včetně blikačů oranžové barvy. Napájení tohoto systému je řešeno z gelových baterií umístěných uvnitř kontejneru.
 • V přední části je manovtován teleskopický osvětlovací stožár.
 • Barevné provedení a označení kontejneru nápisy a znaky dle platné vyhlášky a dle požadavků zadavatele.
Vnější rozměry:
délka :
šířka :
výška:
hmotnost :
4 700 mm
2 280 mm
2 200 mm
3 480 kg
ctjvoda05.jpg ctjvoda02.jpg
ctjvoda03.jpg ctjvoda04.jpg
E mail: kov@kov.cz Verze pro tisk Nahoru © 2011 KOV Velim