English version
Dethleffs Truma
 
Kontakty Společnost Obchodní činnost Titulní stránka
Výrobní program
Fotogalerie

Posuvné přepážky do vozu Iveco Daily

1. Laminátová s vyjímatelnými sedadly:
2. Drátěná se sklopnou lavicí:
1. Laminátová s vyjímatelnými sedadly (PLAM):

Jedná se o technickou úpravu vozu IVECO DAILY FURGON, která přidává tři plnohodnotná místa k sezení a přitom zachovává klasifikaci vozidla – nákladní automobil.

Tato vestavba je vhodná pro všechny furgony s výškou H2 a rozvorem 3300 mm.

Výhoda této modifikace spočívá v tom, že lze odečíst DPH při koupi vozidla, ačkoliv má šest plnohodnotných míst k sezení. Vlastní přepážka je vyrobena ze sklolaminátu s otvorem pro okno do nákladového prostoru. Z vnější strany přepážky jsou tvarována místa pro zajišťovací kolíky. Těmito kolíky se pak přepážka aretuje do jedné ze dvou možných poloh pomocí aretačních otvorů v podlaze a ve stropním panelu (laminát).
Ve stropní skořepině, která je vyrobena taktéž ze sklolaminátu, jsou vlepeny dva vodící profily, které slouží k vedení přepážky pomocí jezdců s ocelovými kuličkovými ložisky.
Zadní řada sedadel je na vlastním podstavci vyjímatelná z vozu ven. Každé sedadlo obsahuje integrovaný tříbodový bezpečnostní pás. Zadní sedla zajišťují rovnocenný výhled z vozidla pro osoby sedící vzadu a pro osoby sedící ve vlastní kabině vozu.
Šrouby upevňující zadní sedadlo k podvozku auta mají ve válcové hlavě průchozí díru pro snadnou montáž a demontáž sedačky např. pomocí šroubováku.
Celý interiér je vyložen sklolaminátovými skořepinami, které mají estetickou povrchovou úpravu (nástřik typu Vario Paint). Součástí celé sady jsou rovněž dvě boční okna (1x pevné okno do bočních šoupacích dveří a 1x posuvné okno na levé straně karoserie).
2. Drátěná se sklopnou lavicí (PRPOS):
Jedná se o technickou úpravu vozu IVECO DAILY FURGON, která zachovává klasifikaci vozidla - nákladní automobil (lze odečíst DPH při koupi vozidla), přičemž přidává možnost přepravy dalších 3 – 4 osob na sklopné lavici.
Tato vestavba je vhodná pro všechny furgony s výškou H1, H2 a H3.
Přepážka je zamontována do podlahy vozu a u stropu je vedena ve dvou drážkách. Součástí přepážky jsou dvě pevná boční okna. Úložný prostor od sezení je oddělen pouze drátěnou sítí.
Velice snadno se skládá a rozkládá.
Strop a stěny automobilu zůstávají v původním stavu. Tato verze je vhodná například pro převoz osob na stavby a podobně.
E mail: kov@kov.cz Verze pro tisk Nahoru © 2011 KOV Velim