English version
Dethleffs Truma
 
Kontakty Společnost Obchodní činnost Titulní stránka
Výrobní program
Fotogalerie

Nástavby pro rozvoz nápojů

Nástavby pro rozvoz nápojů dodáváme v robustní provedení specializovaných nástaveb pro rozvoz nápojů v nejtěžších podmínkách. Tyto nástavby jsou dodávány v systémech s bočními shrnovacími plachtami vedenými nahoře i dole a zadní roletou nebo otvíracím dvoubočnicovým závislým systémem na obou bocích a zadními dvoukřídlými dveřmi. Nástavby jsou dodávány v barvách nápojářských firem s prvky pro upevnění zboží a otěruvzdornou podlahou. Na přání vyrábíme verzi skříňovou s bokem otevíratelným nahoru a dolu. Základní rám těchto nástaveb je ocelový (žárově zinkovaný) a podlaha je z překližkových desek popř. s ocelovým potahem.
Nápojová nástavba GROSS
má přední čelo hliníkové sestavené z profilů, zadní dvoukřídlé hliníkové dveře s vnějšími nerezovými tyčovými uzávěry, nerezové panty a hliníkovou střechu. Pravý a levý je bok horizontálně dělený tak, že horní poloviny se zasouvají pod střechu a jsou přes lankový systém vyvažovány proti spodním polovinám, které se otáčejí kolem klasického pantu. Povrchová úprava pláště nástavby je provedena základním a svrchním lakování podle stupnice RAL.
Nápojová nástavba SNCT
má pevnou přední stěnu - v ocelovém rámu je výplň z hliníkových profilů. Pevnou střechu tvoří ocelový rám s hliníkovým potahem a pevný zadní rám je osazen zadními dvoukřídlými hliníkovými dveřmi s vnějšími nerezovými tyčovými uzávěry a nerezovými panty. Nástavba má shrnovací plachtový systém,u kterého je plachta vedená po horní a dolní hraně a je teda vertikálně předepjatá v jejím uložení. Přední a zadní konec plachty je upevněn v jezdci z hliníkového profilu, ve kterém je zabudován zámek.
Nápojová nástavba ALUVAN
má hladké nýtované hliníkové opláštění bíle lakované. Tato nástavba je v lehké provedení s hliníkovou střechou a zadními dvoukřídlými dveřmi. Na obou bocích je po dvou až třech plastových roletách.
Pokud to konstrukce podvozku vyžaduje, jsou součástí nástavby zadní plastové blatníky, boční sklopné hliníkové zábrany proti podjetí, poziční osvětlení a označení vozu dle aktuálně platné právní normy ČR, zadní nárazník atd. Nástavbu tohoto typu lze vybavit ostatními doplňky (kotevní oka, schránky na nářadí, reklamní polep a lakování dle firemní kultury zákazníka apod. dle požadavků).
rozkys2.jpg rozpil.jpg
rozmb.jpg rozat.jpg
E mail: kov@kov.cz Verze pro tisk Nahoru © 2011 KOV Velim