English version
Dethleffs Truma
 
Kontakty Společnost Obchodní činnost Titulní stránka
Výrobní program
Fotogalerie

Pevné odtahové nástavby

odt101.jpg Standardní nástavba pro přepravu nových, havarovaných a nepojízdných vozů. Tyto plošiny jsou konstruovány jako nástavby odolávající odpovídajícímu zatížení v závislosti na zvoleném podvozku. Jejich základní rám je hliníkový nebo ocelový (žárově zinkovaný). Nájezdy jsou vyrobeny dle potřeby z ocelového plechu nebo hliníkového podlahového profilu.
odt102.jpg Tyto nástavby mají podlahu provedenou dle charakteru přepravovaných vozidel.V ocelovém provedení je to slzičkový hladký plech a v hliníkovém provedení je to pak podlahový profil. Vpředu je technologická rampa, která plní funkci ochrannou i pomocnou (naviják, uložení nářadí, závěs ISO50, osvětlení ložné plochy apod.).
Koncová světla jsou zavěšena otočně vzadu nad ložnou plochou. Nástavbu lze dovybavit navijákem, výstražným osvětlením, dorazy předních kol, hasicím přístrojem, tažným zařízením a pod.
odt103.jpg Pokud to konstrukce podvozku vyžaduje, jsou součástí nástavby zadní plastové blatníky, boční sklopné hliníkové zábrany proti podjetí, poziční osvětlení a označení vozu dle aktuálně platné právní normy ČR. Nástavbu tohoto typu lze vybavit ostatními doplňky (přídavné pracovní světlomety, majákové rampy, schránky na nářadí, reklamní polep a lakování dle firemní kultury zákazníka apod. dle požadavků).
E mail: kov@kov.cz Verze pro tisk Nahoru © 2011 KOV Velim