English version
Dethleffs Truma
 
Kontakty Společnost Obchodní činnost Titulní stránka
Výrobní program
Fotogalerie

Sjížděcí odtahové nástavby

odt201.jpg Nástavba pro přepravu nových i havarovaných či nepojízdných vozidel. Tyto plošiny jsou konstruovány jako nástavby odolávající odpovídajícímu zatížení v závislosti na zvoleném podvozku. Jejich základní rám je ocelový (žárově zinkovaný).
Zvláštností této odtahové nástavby je extrémně malý nájezdový úhel umožňující snadné naložení nízkých nebo havarovaných vozidel.
odt202.jpg Plošina se naklápí a sjíždí tak, aby sevřela s vozovkou či jiným povrchem úhel odpovídající najetí nebo natažení automobilu běžné konstrukce bez pomoci nájezdů. Tyto nástavby mají podlahu provedenou dle charakteru přepravovaných vozidel.V ocelovém provedení je to slzičkový hladký plech a v hliníkovém provedení je to pak podlahový profil. Vpředu je technologická rampa, která plní funkci ochrannou i pomocnou (naviják, uložení nářadí, závěs ISO50, osvětlení ložné plochy apod.).
odt203.jpg Pokud to konstrukce podvozku vyžaduje, jsou součástí nástavby zadní plastové blatníky, boční sklopné hliníkové zábrany proti podjetí, poziční osvětlení a označení vozu dle aktuálně platné právní normy ČR. Nástavbu tohoto typu lze vybavit ostatními doplňky (přídavné pracovní světlomety, majákové rampy, schránky na nářadí, reklamní polep a lakování dle firemní kultury zákazníka apod. dle požadavků).
E mail: kov@kov.cz Verze pro tisk Nahoru © 2011 KOV Velim