English version
Dethleffs Truma
 
Kontakty Společnost Obchodní činnost Titulní stránka
Výrobní program
Fotogalerie

Partové odtahové nástavby

odt301.jpg Účelová nástavba pro přepravu nových i havarovaných či nepojízdných vozů. Tyto plošiny jsou konstruovány jako nástavby odolávající odpovídajícímu zatížení v závislosti na zvoleném podvozku. Jejich základní rám je ocelový (žárově zinkovaný).
Spodní plošina pevná, zlomená za zadním uložením nápravy se sklonem odpovídajícím pro najetí automobilu běžné produkce. Pojezdy plošiny jsou provedeny ze slzičkového nebo raženého ocelového plechu, střed plochy je kryt slzičkovým hliníkovým plechem. Nájezdy jsou vyrobeny dle potřeby z ocelového plechu či hliníkového podlahového profilu.
odt302.jpg V přední části nástavby je konstrukce zachycující síly od čepu pohyblivé části nástavby - horního patra. Patro se pohybuje působením přímočarých hydraulických pístů ve dvou režimech. V prvním případě je čep v přední části horní plošiny zajištěn proti posunutí a patro se otáčí kolem tohoto čepu (náklápí se). Ve druhém případě je tento čep odjištěn a horní plošina se spouští na spodní nebo vyjíždí do polohy pro přepravu dvou automobil. Horní plošina je provedena podobně jako spodní, pouze střední část je bez krytování.
Nástavbu lze vybavit navijákem, výstražným osvětlením, dorazy předních kol, hasicím přístrojem, tažným zařízením apod.
odt303.jpg Pokud to konstrukce podvozku vyžaduje, jsou součástí nástavby zadní plastové blatníky, boční sklopné hliníkové zábrany proti podjetí, poziční osvětlení a označení vozu dle aktuálně platné právní normy ČR. Nástavbu tohoto typu lze vybavit ostatními doplňky (přídavné pracovní světlomety, majákové rampy, schránky na nářadí, reklamní polep a lakování dle firemní kultury zákazníka apod. dle požadavků).
E mail: kov@kov.cz Verze pro tisk Nahoru © 2011 KOV Velim