English version
Dethleffs Truma
 
Kontakty Společnost Obchodní činnost Titulní stránka
Výrobní program
Fotogalerie

Přepravníky automobilů

Tyto speciální nákladní automobily pro dálkovou přepravu osobních automobilů umožňují naložit součastně až devět osobních automobilů střední třídy.
KOV Velim nabízí tyto soupravy nákladních vozidel v několika variantách, přičemž podvozkem tažného vozidla mohou být vybrané nákladní automobily některých značek. Tažné vozidlo s motorem o minimálním výkonu 360HP a pneumatickým pérováním je vybaveno sníženou dálkovou kabinou řidiče s lůžkem.
Přípojným vozidlem je speciální dvouosý tandemový přívěs s teleskopickou hydraulicky ovládanou ojí. Nápravy přívěsu značky BPW jsou vybaveny pneumatickým pérováním a brzdovou soustavou WABCO s ABS.
Vlastní nástavba je vyrobena z vysokopevnostních ocelových materiálů s povrchovou úpravou žárovým zinkováním. Nástavba je patrové koncepce, přičemž horní patra tažného a přípojného vozidla jsou uložena na čtyřech šroubovicích poháněných rotačními hydromotory. Tyto nezávislé šroubovice umožňují změnu světlé výšky pod horním patrem nezávisle v přední a zadní části vozidla. Horní i dolní patra automobilu i přívěsu mohou být vybavena mechanickým hydraulicky ovládaným zařízením umožňujícím vyosení přepravovaného automobilu z podélné osy a tím lepší využití přepravního prostoru celé soupravy. Dolní patra jsou v jejich zadních částech vybavena výsuvnými plošinami poháněnými lineárními hydromotory. Tyto plošiny usnadňují nakládání soupravy a umožňují prodloužení celkové délky soupravy v případě potřeby.
Námi vyrobené přepravníky osobních automobilů splňují veškeré technické parametry požadované pro provoz silničních vozidel po veřejných komunikacích v České Republice i Evropě.
prep03.jpg prep02.jpg
prep04.jpg prep05.jpg
prep06.jpg prep07.jpg
E mail: kov@kov.cz Verze pro tisk Nahoru © 2011 KOV Velim