English version
Dethleffs Truma
 
Kontakty Společnost Obchodní činnost Titulní stránka
Výrobní program
Fotogalerie

Vozidla rychlé zdravotnické pomoci

sanita01.jpg Tento výrobek je určen pro potřeby rychlé a kvalitní lékařské pomoci a rychlý převoz pacientů do spádových nemocnic s jednotkami intenzivní péče. Ambulance je plně vybavená nejmodernějšími lékařskými přístroji, splňující ty nejpřísnější požadavky na vybavení vozů rychlé zdravotnické pomoci.

Sanitní vozy jsou koncipovány pro práci podle modelu "Stay and play", který upřednostňuje péči o pacienta již v terénu a transport do nemocnice následuje až po stabilizaci pacientova stavu. Proto zdravotnické vybavení vozu odpovídá jednotce intenzivní péče. Obsahuje přístroje pro umělou podporu životních funkcí, monitor pro sledování srdeční činnosti s možností automatického vyhodnocení, archivace a digitálního přenosu dat, infúzní a intubační techniku, techniku pro vyprošťování zraněných a mnoho jiného.

Tato sanitka je stavěna skříňovým způsobem, který umožňuje plně využít každého centimetru prostoru pro přístroje, léky a vybavení. Nástavba je vyrobena sendvičovou technologií Aluvan z lehkých slitin a kompozitů, vybavena elektrickými rozvody i bezpečnostními prvky. Zadní dvoukřídlé dveře, stejně jako boční přístupové dveře, dvířka pro lékařský kufr a dvířka pro scuprám a vakuovou matraci jsou uzavírány centrálním zámkem Mercedes-Benz, stejným jako kabina vozu.
Určení vozů však není jen pro výzvy s nejvyšší prioritou, ale i pro všechna ostatní běžná tísňová volání.
Vnitřní vybavení:
  • protiskluzová litá podlaha
  • plně automatický polohovatelný stůl
  • zářivkové osvětlení integrované včetně polohovatelných bodových světel do stropního tubusu
  • na levé straně jsou dvě sedadla s integrovanými ochrannými pásy
  • na pravé straně je hliníkový regálový systém poliček, ve kterých je potřebné lékařské vybavení, včetně lifepacku, odsávačky, atd.
  • na přední straně je nerezový stolek s umyvadlem, a jednou sedačkou
  • nad předním stolkem je posuvné okno pro vizuální komunikaci s řidičem
Zvláštní zvukové a výstražné osvětlení, stejně jako maják modré barvy a barevné označení vozu včetně všech předepsaných piktogramů je v souladu s požadavky aktuálně platné právní normy.
sanita02.jpg sanita03.jpg
sanita05.jpg sanita04.jpg
E mail: kov@kov.cz Verze pro tisk Nahoru © 2011 KOV Velim