English version
Dethleffs Truma
 
Kontakty Společnost Obchodní činnost Titulní stránka
Výrobní program
Fotogalerie

Posuvné přepážky do vozu Renault Trafic

Jedná se o technickou úpravu vozu RENAULT MASTER FURGON, která přidává tři plnohodnotná místa k sezení a přitom zachovává klasifikaci vozidla - speciální automobil s možností uplatnění odpočtu DPH.

Tato vestavba je vhodná pro oba furgony s rozvorem L1 a L2.
Výhoda této modifikace spočívá v tom, že lze odečíst DPH při koupi vozidla, ačkoliv má šest plnohodnotných míst k sezení.

Technický popis přepážky:
trafic01.jpg Vlastní přepážka je vyrobena ze sklolaminátu s otvorem pro okno do nákladového prostoru a je tvarována obdobně jako původní plechová přepážka a okno pro zasklení je použito z původní plechové přepážky.
Celý interiér je vyložen sklolaminátovými skořepinami, které mají estetickou povrchovou úpravu.
Součástí celé sady jsou rovněž dvě boční okna (1 x pevné okno do bočních posuvných dveří a 1x pevné okno na levé straně karoserie).
Z vnější strany přepážky jsou tvarována místa pro zajišťovací kolíky.
Těmito kolíky se pak přepážka aretuje do jedné ze dvou možných poloh pomocí aretačních otvorů v podlaze (překližka) a ve stropním panelu (laminát).
Aretační otvory jsou opatřeny lemovacími kroužky, které zabraňují vylamování materiálu v okolí otvorů.
V ceně jsou zahrnuty potahy na všechny sedáky (přední i zadní).
Podlaha je potažena voděvzdornou překližkou s protiskluzovou povrchovou úpravou, v místech spojů zatmelenou a v místech zakončení olemovanou duralovým profilem.

trafic02.jpg Na podlaze je pomocí čtyř šroubů s válcovou hlavou připevněna trojsedadlo s integrovanými bezpečnostními pásy. Šrouby mají ve válcové hlavě průchozí díru pro snadnou montáž a demontáž sedačky např. pomocí šroubováku.
trafic03.jpg
Svislá stěna mezi podlahou v kabině řidiče a podlahou v nákladovém prostoru je z estetických důvodů potažena šedým kobercem.
Ve stropní skořepině, která je vyrobena taktéž ze sklolaminátu, jsou vlepeny dva vodící profily, které slouží k vedení přepážky pomocí jezdců s ocelovými kuličkovými ložisky.
E mail: kov@kov.cz Verze pro tisk Nahoru © 2011 KOV Velim