Přepravníky automobilů

Tyto speciální nákladní automobily pro dálkovou přepravu osobních automobilů umožňují naložit součastně až devět osobních automobilů střední třídy.
KOV Velim nabízí tyto soupravy nákladních vozidel v několika variantách, přičemž podvozkem tažného vozidla mohou být vybrané nákladní automobily některých značek. Tažné vozidlo s motorem o minimálním výkonu 360HP a pneumatickým pérováním je vybaveno sníženou dálkovou kabinou řidiče s lůžkem.
Přípojným vozidlem je speciální dvouosý tandemový přívěs s teleskopickou hydraulicky ovládanou ojí. Nápravy přívěsu značky BPW jsou vybaveny pneumatickým pérováním a brzdovou soustavou WABCO s ABS.
Vlastní nástavba je vyrobena z vysokopevnostních ocelových materiálů s povrchovou úpravou žárovým zinkováním. Nástavba je patrové koncepce, přičemž horní patra tažného a přípojného vozidla jsou uložena na čtyřech šroubovicích poháněných rotačními hydromotory. Tyto nezávislé šroubovice umožňují změnu světlé výšky pod horním patrem nezávisle v přední a zadní části vozidla. Horní i dolní patra automobilu i přívěsu mohou být vybavena mechanickým hydraulicky ovládaným zařízením umožňujícím vyosení přepravovaného automobilu z podélné osy a tím lepší využití přepravního prostoru celé soupravy. Dolní patra jsou v jejich zadních částech vybavena výsuvnými plošinami poháněnými lineárními hydromotory. Tyto plošiny usnadňují nakládání soupravy a umožňují prodloužení celkové délky soupravy v případě potřeby.
Námi vyrobené přepravníky osobních automobilů splňují veškeré technické parametry požadované pro provoz silničních vozidel po veřejných komunikacích v České Republice i Evropě.
prep03.jpg prep02.jpg
prep04.jpg prep05.jpg
prep06.jpg prep07.jpg
\
KOV Velim, Sokolská 615, 281 44, tel.+420 321 763 337
© 2007 KOV Velim